BONAIR FİLOMUZ

EMBRAER LEGACY 500

Tam kablolu dijital uçuş kontrollerine sahip ilk orta boy jet olan Embraer Legacy 500, ezberleri bozan tasarımı ile performans ve konforun yeni öncüsüdür. Uçak, kendi kategorisinin en uygun maliyetlisidir.

Yolcu Kapasitesi: 9

BOMBARDIER CHALLENGER 850

Challenger 850, bölgesel ve kıtalararası hava yolları için Kanada merkezli uçak üreticisi Bombardier Aerospace tarafından tasarlanmış, çift motorlu, orta üstü büyüklükte bir özel jettir. Dünya çapında 62 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yolcu Kapasitesi: 15

BOMBARDIER CHALLENGER 605

8 saat havada kalış süresine ve 7.400 km uçuş menziline sahip olan Challenger 605, 10 yolcuya kadar koltuk kapasitesine sahiptir. Süper midsize kategorisinin en genişi olan kabini sayesinde içerisinde ferah bir hareket imkanı sunmaktadır.

Yolcu Kapasitesi: 10

HAWKER 850XP

Teknolojideki en son gelişmelerle tasarlanan Hawker 850XP, selefi olan Hawker 800XP’ye göre daha iyi bir uçuş performansı ve menzili sunmaktadır. Bu yüzden 850XP’nin en çok satan orta ölçekli iş jeti olması hiç de şaşırtıcı değil!

Yolcu Kapasitesi: 8

HAWKER 800XP

Hawker 800XP, orta menzilli destinasyonlar için ideal olan ve 8 kişiye kadar yolcu alabilen popüler bir iş jetidir. Maksimum 448 knot seyir hızı ve 2.572 nm menzil ile gideceğiniz yere konforlu ve ekonomik bir şekilde ulaşacaksınız.

Yolcu Kapasitesi: 8

CESSNA CITATION BRAVO

Cessna Citation Bravo, büyük bir grup veya 5-7 kişilik bir aile olarak seyahat ederken kiralanması en uygun maliyetli küçük jetlerden biridir. Diğer hafif boyutlu özel jetlerle karşılaştırıldığında daha uzun bir menzile sahiptir.

Yolcu Kapasitesi: 7

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.