BONAIR FİLOMUZ

bombardierlogo
Challenger 605
SUPER-MIDSIZE SINIFINDAKİ EN GENİŞ KABİN HACMİ…
8 saat havada kalış süresine ve 7.400 km uçuş menziline sahip olan Challenger 605, 10 yolcuya kadar koltuk kapasitesine sahiptir. Süper midsize kategorisinin en genişi olan kabini sayesinde içerisinde ferah bir hareket imkanı sunmaktadır. Ayağa kalkıp eğilmeden yürünebilen Stand-up kabin özelliğindedir.
Challenger 604’e göre boyutları büyütülmüş ve genişletilmiş pencereleriyle daha ferah ve ışıklı bir kabin ortamı sunmaktadır. 870 km/saat hıza ulaşan bu özel jet, sürekli meşgul olan iş adamlarına verilecek en değerli hediyeyi, yani verimli kullanacakları zamanı sunmaktadır.
Uçak Özellikleri
Performans
Kabin
Kabin Düzeni
Yolcu Kapasitesi
Azami Menzil
Azami Hız
Azami İrtifa
10
7400 km
870 km/s
41000 ft
Kabin Yüksekliği
Kabin Uzunluğu
Kabin Genişliği
Bagaj Kapasitesi
1,85 m
8,66 m
2,49 m
3,25 m³
Kendi sınıfının en geniş kabin tasarımına sahip olan Challenger 605, sunduğu ferah ortam ve geniş pencerelerinin sağladığı seyir güzelliği ile yolcularına keyifli anlar yaşatmaktadır. Kabin sonunda geniş bir lavabosu bulunan uçağın bagaj bölümüne uçuş esnasında kendi kapısından kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Uydu haberleşme sistemi yer alan uçakta iki bağımsız klima ünitesi, sürekli olarak kabine temiz ve güvenilir hava sağlamaktadır.
Challenger 605 Menzili
Challenger 605 Range
bannerContact_tr

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt