BONAIR FİLOMUZ

cessna-logo
grcaravan
TEK UÇAKLA, HER ORTAMDA…
CESSNA GRAND CARAVAN EX, dünya çapında bölgesel havayolları, charter operatörleri ve kargo taşıyıcıları tarafından güvenilirliği ve verimli performansıyla tanınan çok fonksiyonlu bir uçaktır. Tek motorlu olması ile ekonomik açıdan öne çıkan uçak, motorunun turboprop olması ile yüksek taşıma kapasitesi sunmakta, kısa ve zorlu pistlere iniş imkânı tanımaktadır.
Son teknoloji entegre aviyonik sistemlerden biri olan GARMIN G1000 ile donatılmış olan Cessna Grand Caravan EX, otomatik uçuş kontrol sistemleri ile arttırılmış otomasyon sağlayarak benzersiz bir konfor sunmaktadır. Uçak, aynı zamanda sahip olduğu yüksek bagaj kapasitesi ile seyahatinizde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yanınıza almanıza imkân sağlayacaktır.
Uçak Özellikleri
Performans
Kabin
Kabin Düzeni
Yolcu Kapasitesi
Azami Menzil
Azami Hız
Azami İrtifa
8
1506 km
304 km/s
20.000 ft
Kabin Yüksekliği
Kabin Uzunluğu
Kabin Genişliği
Bagaj Kapasitesi
1,37 m
6,50 m
1,63 m
417 kg/2,8 m³
Güçlendirilmiş motoru, arttırılmış sürati ve tırmanma kapasitesiyle birlikte kanıtlanmış bir gövde tasarımına sahip olan Cessna Grand Caravan EX, üst düzey bir uçuş emniyeti sunmaktadır.

Normal pistlerin yanında hem toprak zemine, hem de suya iniş yapabilen amfibik özelliğiyle; karada, denizde ve havada bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek ve sizi istediğiniz her noktaya ulaştıracaktır.
Grand Caravan EX Menzili
gcex_range
bannerContact_tr

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt