UÇAK KİRALAMA

h3

BONAIR hava taksi servisi, günümüz iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuslarıyla hizmetinizdedir. Tek ve çok bacaklı uçus programları ile işadamları ve kurumlara uygun uçuş planlama ve organizasyonu sunmaktadır.

BONAIR tamamen müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanabilen ve uygulanabilen uçus seferleri sunmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışı uçuş noktalarımızla size gereken hizmeti sağlamak bizim görevimizdir. Kaliteli, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla tam güvenli ve profesyonel hizmet sunan BONAIR, sizinle uçmak ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanınızdadır.

Zamanı Kendİnİz İçin Kullanın

7 Gün 24 Saat bize ulaşabilir,
dünyanın her noktasına istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Bon Air’de DENEYİM ve EĞİTİM büyük harflerle yazılır. En az 10,000 saat uçuş tecrübesine sahip kaptan pilotlarımız ve en az 3,000 uçus saati tecrübeli yardımcı pilotlarımız konforlu ve güvenli uçuşlarınızın teminatıdır. Pilotlarımız her altı ayda bir simülatörlerde kontrolden geçmektedir.

h4

Teknik ekibimiz ise aynı uçak tipinde en az 15 yıl tecrübeye ve FAA ve A&P gibi uluslararası lisanslara sahip bulunmaktadırlar. Uçaklarımızın periyodik bakımları yetkili ve lisanslı bakım merkezleri tarafından yapılmaktadır.

BONAIR hava taksi; Cessna Citation Bravo, Bombardier Challenger 605, Challenger 850, Hawker 800XP, Hawker 850XP ve Embraer Legacy 500 uçakları ile hizmet vermektedir. Günümüz teknoloji, konfor ve tüm güvenlik faktörlerine cevap veren uçaklarımız size mesafeleri hissettirmeden, sizleri en hızlı şekilde varmak istediğiniz noktaya ulaştırır. BONAIR hava taksi servisi ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için lütfen bize ulaşın.

bannerContact_tr

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt