Uygun Maliyet

büyük bir grup veya 5-7 kişilik bir aile olarak seyahat ederken kiralayabileceğiniz en uygun maliyetli hafif jetlerden birisidir.

Küçük Boyut Uzun Menzil

Diğer küçük boyutlu özel jetlerle karşılaştırıldığında daha uzun bir menzile sahiptir.

Sessiz Kabin, Rekabetçi Fiyat

Cessna Citation 550 Bravo

Yeterli Bagaj Alanı

Citation Bravo, hafif bir jet için oldukça yeterli olan bir bagaj alanına sahiptir. Bu alana yaklaşık olarak 7 bavul sığabilmektedir.

Konfor

Gelişmiş ses yalıtımı, bu özel jeti uçuş esnasında iş toplantısı yapmak için uygun bir ortama dönüştürmektedir.

3185km

Menzil

740km/s

Azami Hız

454kg

Bagaj Kapasitesi

7kişi

Yolcu Kapasitesi

Cessna

Citation 550 Bavo

Cessna Citation 550 Bravo, büyük bir grup veya 5-7 kişilik bir aile olarak seyahat ederken kiralayabileceğiniz en uygun maliyetli hafif jetlerden birisidir. Diğer küçük boyutlu özel jetlerle karşılaştırıldığında daha uzun bir menzile sahiptir. Citation Bravo, hafif bir jet için oldukça yeterli olan bir bagaj alanına sahiptir. Bu alana yaklaşık olarak 7 bavul sığabilmektedir. Kabin tuvaletinin yanında ceketlerinizi ve yanınızda taşıdığınız eşyaları yerleştirmek için uygun bir bölüm bulunmakta ve ayrıca koltuk altlarında ek saklama alanları yer almaktadır.

Citation Bravo'yu rakiplerinden ayıran özelliklerden biri de konforudur. Gelişmiş ses yalıtımı, bu özel jeti uçuş esnasında iş toplantısı yapmak için uygun bir ortama dönüştürmektedir. Citation Bravo'nun kısa pistlerden kalkış yapabilme kabiliyeti, onu tercih edenlere havaavalanı seçme konusunda daha çok seçenek sunmaktadır. İçerdiği gelişmiş iletişim teknolojileri sayesinde bu jeti, adeta gökyüzündeki ofisiniz olarak kullanabilirsiniz.

Cessna Citation 550 Bravo

Galeri

Menzil

7/24 Hizmet

Hemen uçuş planla

    Open chat
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?