BONAIR FİLOMUZ

Grand Caravan EX

CESSNA GRAND CARAVAN EX

Cessna Grand Caravan EX, dünya çapında bölgesel havayolları, charter operatörleri ve kargo taşıyıcıları tarafından güvenilirliği ve verimli performansıyla tanınan çok fonksiyonlu bir uçaktır. Karaya ve suya iniş yapabilmektedir.

Yolcu Kapasitesi: 8

Global Express XRS

BOMBARDIER GLOBAL EXPRESS XRS

Global Express XRS, Bombardier Aerospace tarafından üretilen geniş kabinli ve 11.600 km menzile sahip ultra uzun menzilli bir iş jetidir. Yakıt ikmali yapmadan dünyanın neredeyse her yerine kesintisiz olarak yolculuk edebilmenizi sağlar.

Yolcu Kapasitesi: 14

Gulfstream IV

GULFSTREAM IV

Uluslararası uçuşlara sertifiyeli Gulfstream IV, beklentilerinizi optimal bir şekilde karşılayacak kıtalararası menzili ile ideal bir iş jetidir. 4584 mil menzili  ile transatlantik yolculuklara imkân tanımaktadır.

Yolcu Kapasitesi: 13

Legacy 500

EMBRAER LEGACY 500

Tam kablolu dijital uçuş kontrollerine sahip ilk orta boy jet olan Embraer Legacy 500, ezberleri bozan tasarımı ile performans ve konforun yeni öncüsüdür. Uçak, kendi kategorisinin en uygun maliyetlisidir.

Yolcu Kapasitesi: 9

BChallenger 850

BOMBARDIER CHALLENGER 850

Challenger 850, bölgesel ve kıtalararası hava yolları için Kanada merkezli uçak üreticisi Bombardier Aerospace tarafından tasarlanmış, çift motorlu, orta üstü büyüklükte bir özel jettir. Dünya çapında 62 ülkede faaliyet göstermektedir.

Yolcu Kapasitesi: 15

Hawker 850XP

HAWKER 850XP

Teknolojideki en son gelişmelerle tasarlanan Hawker 850XP, selefi olan Hawker 800XP’ye göre daha iyi bir uçuş performansı ve menzili sunmaktadır. Bu yüzden 850XP’nin en çok satan orta ölçekli iş jeti olması hiç de şaşırtıcı değil!

Yolcu Kapasitesi: 8

Hawker 800XP

HAWKER 800XP

Hawker 800XP, orta menzilli destinasyonlar için ideal olan ve 8 kişiye kadar yolcu alabilen popüler bir iş jetidir. Maksimum 448 knot seyir hızı ve 2.572 nm menzil ile gideceğiniz yere konforlu ve ekonomik bir şekilde ulaşacaksınız.

Yolcu Kapasitesi: 8

Citation Bravo

CESSNA CITATION BRAVO

Cessna Citation Bravo, büyük bir grup veya 5-7 kişilik bir aile olarak seyahat ederken kiralanması en uygun maliyetli küçük jetlerden biridir. Diğer hafif boyutlu özel jetlerle karşılaştırıldığında daha uzun bir menzile sahiptir.

Yolcu Kapasitesi: 7

bannerContact_tr

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt