Neden biz

Sunduğumuz Hizmetler

01

Uçak Kiralama

Bonair hava taksi servisi, günümüz iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuşlarıyla hizmetinizdedir. Tek ve çok bacaklı uçuş programları ile iş adamları ve kurumlara uygun planlama ve organizasyonu sunmaktadır.

02

Hava Ambulans

Bonair, dünya çapında havadan tıbbi tahliye ve hava ambulans hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz 7/24 hasta nakli, hasta tahliyesi,hayati önem taşıyan malzemelerin hızlı teslimi ve cenaze nakli gibi acil uçuşlarda size yardımcı olabilmektedir.

03

Yer İşletme Hizmetleri

Bonair, 2022 yılından bu yana yurtiçi uçuşlarda ve yer işletme alanında hizmet vermektedir. Yer işletme alanında her geçen gün kendini daha çok geliştirmekte ve müşterimizin ihtiyaçlarını daha uygun fiyata karşılamaya çalışmaktadır. Şirketimizin bütün uçuş ihtiyaçlarınızı karşılama yeterliliğine fazlasıyla sahiptir.

04

Uçak Bakım Hizmeti

Bonair'in yüksek nitelikli mühendis ve teknisyen ekibinin, iş jetleri ve genel havacılık uçakları üzerinde uzun yıllara dayanan bakım deneyimi mevcuttur. Özveri ve güvenlik odaklı servis profesyonellerinen oluşan ekibin modern altyapı ile buluşması müşterilere benzersiz bir bakım deneyimi sunmaktadır.

05

Uçak Alım Satım

Bonair deneyimli ve eğitimli kadrosu, uçakları ile uçaklarınızı alabilir, işletebilir ve satabilir. danışmanlık hizmetlerimizden biridir. Özel jet satın almak oldukça karmaşık bir süreçtir, satın almadan önce profesyonel bir danışmanlık gerektirir. özel jet her analiz düzgün ve detaylı bir şekilde yapılmalı, raporlar doğrultusunda olmalıdır. Sivil Havacılık Otoritelerinin hükümleri ile Bonair, seçilen hava araçlarının tüm yönlerine dikkat eder. ve fiili raporlar hazırlar, böylece sonunda özel jet alıcıları kolayca karar verebilir.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?