1992'den bu yana

Havadaki Çözüm Ortağınız

Türkiye’nin en eski hava taksi işletmelerinden biri olan Bonair Havacılık, kurulduğu yıl olan 1992’den bu yana 28 yıldır özel jet kiralama, hava ambulans, uçak alım / satım danışmanlığı, bakım alanlarında hizmet vermektedir.

Bonair Havacılık, köklü bir geçmişe dayanan kurumsal kültürü ile pilotlarının uçuş tecrübesini, teknik ekibinin uzmanlığını ve yer personelinin özverisini birleştirerek sizlere sorunsuz bir uçuş deneyimi yaşatır.

Neden biz?

Sunduğumuz Hizmetler

01

Uçak Kiralama

Bonair hava taksi servisi, günümüz iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuşlarıyla hizmetinizdedir. Tek ve çok bacaklı uçuş programları ile iş adamları ve kurumlara uygun planlama ve organizasyonu sunmaktadır.

02

Hava Ambulans

Bonair, dünya çapında havadan tıbbi tahliye ve hava ambulans hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz 7/24 hasta nakli, hasta tahliyesi,hayati önem taşıyan malzemelerin hızlı teslimi ve cenaze nakli gibi acil uçuşlarda size yardımcı olabilmektedir.

03

Yer İşletme Hizmetleri

Bonair, 2022 yılından bu yana yurtiçi uçuşlarda ve yer işletme alanında hizmet vermektedir. Yer işletme alanında her geçen gün kendini daha çok geliştirmekte ve müşterimizin ihtiyaçlarını daha uygun fiyata karşılamaya çalışmaktadır.

04

Uçak Bakım Hizmeti

Bonair'in yüksek nitelikli mühendis ve teknisyen ekibinin, iş jetleri ve genel havacılık uçakları üzerinde uzun yıllara dayanan bakım deneyimi mevcuttur. Özveri ve güvenlik odaklı servis profesyonellerinen oluşan ekibin modern altyapı ile buluşması müşterilere benzersiz bir bakım deneyimi sunmaktadır.

05

Uçak Alım Satım

Bonair deneyimli ve eğitimli kadrosu, uçakları ile uçaklarınızı alabilir, işletebilir ve satabilir. danışmanlık hizmetlerimizden biridir. Özel jet satın almak oldukça karmaşık bir süreçtir, satın almadan önce profesyonel bir danışmanlık gerektirir. özel jet her analiz düzgün ve detaylı bir şekilde yapılmalıdır.

Bon Air

Yöneticinin Mektubu

Ülkemizin dünya standartlarındaki Air Taxi kuruluşu BONAIR

Sayın İlgili,

Air Taxi hizmetini ülkemize ilk sunan Bon Air’in iş dünyamızın birinci tercihi olması sadece bu özelliğinden kaynaklanmıyor. Air Taxi kavramıyla özdeşleşmiş uçaklardan oluşan jet filosu, bu sistemin tüm inceliklerine vakıf, ortalama 10.000 uçuş saati deneyimli pilotlardan oluşan uçuş ekipleri, her zaman güleryüz ve müşteri memnuniyeti ilkesini birinci planda tutan hizmet anlayışı Bon Air’i ülkemizin en tanınmış ve en çok tercih edilen “executive” Airtaxi/Hava Taksi şirketi yapıyor.

Günün 24 saati kalkışa hazır jetlerimizle acil yolculuklarınızı gerçekleştirmek, Bon Air için standart bir hizmettir. Jetimizi kiralayan her müşterimiz ise bizim için “uçağın sahibidir”. Uçuş planı, varış ve kalkış saatleri, kabin hizmetlerinin tamamı sizin isteğinize göre hazırlanır. Kısaca, Bon Air’le uçmak hem zaman kazanmak hem de keyif demektir.

Başkan

Candeğer HANİBU

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?