Performans ve Konfor

Tam kablolu dijital uçuş kontrollerine sahip ilk orta boy jet olan Embraer Legacy 500, ezberleri bozan tasarımı ile performans ve konforun yeni öncüsüdür.

Sofistike İç Mekan

Embraer'in tasarım konusundaki itibarı, modern ve sofistike bir iç mekana sahip olan LEGACY 500'ün kabininde açıkça görülmektedir.

Yolculuğunuzun her anında mükemmelliği hissedin...

Embraer Legacy

Uygun Maliyet

Kendi kategorisinin maliyeti en uygunu olan uçak, aynı bütçe ile daha etkileyici ve geniş bir uçakla uçmanıza olanak sağlamaktadır.

Son Teknoloji

10 yolcuya kadar oturma kapasitesine sahip bu son derece hızlı uçak, düz zemini, tam donanımlı mutfağı, son teknoloji uçak içi eğlence sistemi ve zarif koltukları ile geniş stand-up kabininde sorunsuz bir uçuş deneyimi yaşatmaktadır.

5788km

Menzil

863km/s

Azami Hız

454kg

Bagaj Kapasitesi

10kişi

Yolcu Kapasitesi

Embraer

Legacy 500

Tam kablolu dijital uçuş kontrollerine sahip ilk orta boy jet olan Embraer Legacy 500, ezberleri bozan tasarımı ile performans ve konforun yeni öncüsüdür. Kendi kategorisinin maliyeti en uygunu olan uçak, aynı bütçe ile daha etkileyici ve geniş bir uçakla uçmanıza olanak sağlamaktadır. 10 yolcuya kadar oturma kapasitesine sahip bu son derece hızlı uçak, düz zemini, tam donanımlı mutfağı, son teknoloji uçak içi eğlence sistemi ve zarif koltukları ile geniş stand-up kabininde sorunsuz bir uçuş deneyimi yaşatmaktadır.

Embraer'in tasarım konusundaki itibarı, modern ve sofistike bir iç mekana sahip olan LEGACY 500'ün kabininde açıkça görülmektedir. İster çalışırken, isterseniz de yemek yerken, kabinin katlanabilir masaları size oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Kendi segmentindeki en cömert bagaj hacmiyle, bu devrim niteliğindeki uçağa her bindiğinizde ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda getirebileceksiniz.

Embraer Legacy 500

Galeri

Menzil

7/24 Hizmet

Hemen uçuş planla

    Open chat
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?