BONAIR FİLOMUZ

Gulfstream_logo
gulfstream_giv
KITALARARASI SEYAHATLERİNİZ İÇİN…
Uluslararası uçuşlara sertifiyeli Gulfstream IV, beklentilerinizi optimal bir şekilde karşılayacak kıtalararası menzili ile ideal bir iş jetidir. 4584 mil menzili ve saatte maksimum 509 mil seyir hızı ile transatlantik yolculuklara imkân tanımaktadır.
Sivil havacılıkta tamamen dijital gösterge panellerine ve uçuş yönetim sistemlerine sahip ilk uçak olan Gulfstream IV, bu özelliğiyle iş jeti ile seyahatte devrim yaratmıştır. Getirdiği yenilikler ve sunduğu konfor ile 1990’ların başından milenyumun başlangıcına kadar havacılık sektöründe standartları belirlemiştir.
Uçak Özellikleri
Performans
Kabin
Kabin Düzeni
Yolcu Kapasitesi
Azami Menzil
Azami Hız
Azami İrtifa
14
7700 km
882 km/s
45000ft
Kabin Yüksekliği
Kabin Uzunluğu
Kabin Genişliği
Bagaj Kapasitesi
1,85 m
13,74 m
2,20 m
4,78 m³
Gulfstream IV, GIII’e göre daha gelişmiş olan kabin ve kokpit teknolojisi ile yeni bir tasarım anlayışı getirmekte, üstün motor performansı ve ekstra kabin alanı sunmaktadır. Gürültüyü ve emisyonu azaltan motorları ile konforu ve performansı üst düzeye taşımaktadır.
Standart donanım olarak wingletleri kullanan ilk iş jeti olması, Gulfstream IV’ün küçük havalimanlarına da iniş kalkış yapabilmesini sağlayarak daha fazla noktaya ulaşmanıza olanak tanımaktadır.
Gulfstream IV Menzili
giv_range
bannerContact_tr

© 2016 Bonair. Tüm Hakkı Saklıdır.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt